Bøtelister på nett

Bøteliste 8. juli

    Bøteliste 8. juli   Navn løp   mulkt Jomar Blekkan 1 Høylydt skrik/ ulyder u løpet 800 Arild Eggen 3 Høylydt skrik/ ulyder u løpet 300 Ragnhild...  Les mer

Bøteliste 1. juli

Lars Storås 20 Unnlatt å ha med hestepass og/ el helsek.     500 Helene Kolle 4 Tyvstart 400 Lisa R.Johansen 4 Ureglm volting 1000          Les mer

Bøteliste 22. juni 2019

    Bøteliste  22.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Jomar Blekkan 2 Uthaling av start 400   Trude Kleveland 4 Sjenering av konkurrent (nr. 2)...  Les mer

Bøteliste 21. juni 2019

    Bøteliste  21.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Jomar Blekkan 1 Høylydt skrik (2.gang i perioden) 500   Jomar Blekkan 2 Høylydt skrik (2.ga...  Les mer

Bøteliste 10. juni

    Bøteliste  10.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Ragnhild Bjørnbeth 1 skiftet spor e oppløpsmerket 600   Atle Eggan 3 Ureglm driving 900  ...  Les mer

Bøteliste 3. juni

    Bøteliste 3. juni   Navn løp   mulkt Mona Kleveland 1 ureglm volting 2000 Edv Kristiansen 2 ikke kjørt aktivt opp til startvogn 500 Noralf...  Les mer

Bøtelister 20. og 27.mai

    Bøteliste 20.mai   Navn løp   mulkt Ragnhild Bjørnbeth 1 Tyvstart 600 Inge Melby 1 høylytt skrik/ulyder 300 Trude Kleveland 2 ureglm driving 90...  Les mer

Bøteliste 13. mai

    Bøteliste 13. mai   Navn løp   mulkt Inge Melby 2 Ikke holdt begge ben i fotbøyler/ fotsteg u  300 Guro Mogset 3 Tyvstart 600 Janne E.Olsen 5...  Les mer

Bøteliste 6.mai

Marianne Landsem 20 Unnlatt å ha med hestepass/eller helsekort 500     Veronika Bugge 3 Møtt til/foretatt prøvestart for sent 400     Ida P.Bugge 3...  Les mer

Bøteliste 29 april

Erik Brækken 2 Ureglm volting 700 Ida Vinterdal 2 Ureglm volting 700 Ida Vinterdal 2 Tyvstart 600 Magnus A.Djuse 3 Høylytt skrik/ulyder 300 Trude...  Les mer

Bøteliste 21 april

Navn løp Bøteliste 21.04.2019 mulkt Arild Eggen 2 Mye rykking i tømmene u nedtakn av galop 0,- Torkil Steinshaug 3 Ureglm driving 900 Torkil...  Les mer

Bøteliste 13. april

          Navn løp Bøteliste  13. april mulkt kjøreforbud Atle Eggan 1 Tømmene hengende etter u løpet 300   Steinar Hammersborg 5 Høylydt...  Les mer

Bøteliste 7. april 2019

Atle Eggan 1 Høylydt skrik/ulyder 300 Jan R.Trøan 1 Tyvstart 600 Egil Aune 3 Unnlatt å bruke påbudt utstyr u oppvarm. 300 Jomar Blekkan 4 hatt...  Les mer

Bøteliste 1.april 2019

        Navn løp Bøteliste  1. april 2019 mulkt Vegard L.Wolden 4 Overtredelse av gjeldende best.om utstyr 1000 Vegard L.Wolden 4 Nedsettende omtal...  Les mer

Bøteliste 18. mars

    Bøtelister 18. mars   Navn løp   kr Atle Eggan 3 Unnlatt å benytte nr dekken u oppvarming 300 Ingrid Sellie 3 Høylydt skrik/ulyder 500 Trude...  Les mer

Bøteliste

              Bøteliste 11. mars     Navn løp   kr kjøreforbud Thomas Mjøen 1 Sjenering av konkurrent 900   Erik Brækken 3 Sjenering av konkurrent...  Les mer

Bøteliste 4. mars

    Bøteliste 4. mars           Atle Eggan 1 Ureglm driving 900 Mats E.Djuse 1 Høylydt skrik/ulyder u løpet 500 Hilde M.Østborg 2 Sjenering av...  Les mer

Bøteliste Leangen 25. februar

            Bøteliste 25.februar           Bjørn Garberg 1 Sjenering av konkurrent 800 Roar Walsøe 1 Skiftet spor e oppløpsmerket 600 Mats E.Djuse ...  Les mer

Bøteliste 11. februar

            Bøteliste 11.februar   Erik Brækken 2 Uthaling av start 400 Ida Marie Asp 3 ikke overh best for oppvarming til travløp 300 Roar Walsøe ...  Les mer

Bøteliste 4. februar 2019

Atle Eggan 1 Høyslydt skrik/ulyder 300 Ragnar Fremstad 6 Høylydt skrik/ulyder 300 Arne Nilsen 6 Uthaling av start 400 Arne Nilsen 6 Foretatt...  Les mer