Bøtelister på nett

Bøteliste 27. juli

    Bøteliste 20. juli     Navn løp   mulkt kjøreforbud Thor Arne Larsen 21 unnlatt å ha med hestepass/ helsekort 500   Arne Nilsen 4 Sjenering av...  Les mer

Bøteliste 20. juli

    Bøteliste 20. juli     Navn løp   mulkt kjøreforbud Odd Arne Kjøsnes 3 Hatt tømmene hengende etter u løpet 300   Lisa R.Johansen 3 Unnlatt å ha...  Les mer

Bøteliste 13. juli

Edv. Kristiansen 1 Hatt tømmene hengende etter u løpet 300 Arve Sjoner 3 Skiftet spor e oppløpsmerket  900 Andre H.Stensen 3 Satt ned farten ,kan...  Les mer

Bøteliste 29.juni

Boye Ølstøren 1 Tyvstart 400 Boye Ølstøren 1 Opptatt mer enn ett spor store deler av løpet 600       Erik Brækken 2 Ikke på plass v 100m merket 500...  Les mer

Bøteliste 20. juni

    Bøteliste  20.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Odd A.Kjøsnes 1 Skiftet spor e oppløpsmerket  600   Jomar Blekkan 1 Manglet stopper på...  Les mer

Bøteliste 19.juni

    Bøteliste 19.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Jomar Blekkan 2 Høylytt skrik/ulyder u løpet 300   Trude Kleveland 7 Ureglementert driving 9...  Les mer

Bøteliste 10.juni

    Bøteliste 10.juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud           Nils Kjerstad 3 Unnlatt å splitte tømmene 300   Roger Rundhaug 4 Ureglm driving 60...  Les mer

Bøteliste 3. juni

Navn løp   mulkt kjøreforbud Vegard L.Wolden 2 unnlatt å bruke påbudt utstyr( skvettskjermer 300   Vegard L.Wolden 2 unnlatt å bruke påbudt utstyr(...  Les mer

Bøteliste 25. mai

    Bøteliste 25. mai     Navn løp   mulkt kjøreforbud Nina Stene 2 Tyvstart 400   Olea Ville Furre 2 ureglm volting 500   Guro Berg 2 ureglm volti...  Les mer

Bøteliste 24.mai

    Bøtelister  24.05.20   Navn løp   mulkt Jomar Blekkan 4 Ureglm driving reprimande Boye Ølstøren 4 Tatt feil spor i starten 500 Morten Valstad 6...  Les mer

Bøteliste 18. mai

    Bøteliste 18.mai   Navn løp   mulkt Jomar Blekkan 1 Tyvstart 400 Ragnhild Bjørnbeth 3 Ureglm volting 500 Ragnhild Bjørnbeth 4 Ureglm volting 50...  Les mer

Bøteliste 11. mai

    Bøteliste 11. mai   Navn løp   mulkt Veronika Bugge 4 Ureglm volting 500 Atle Solhus 6 ureglm driving 600 J.E.Theodorsen 6 ureglm volting 500  Les mer

Bøteliste 4. mai

    Bøteliste 4. mai 2020   Navn løp   mulkt Atle Eggan 2 Ureglm driving  600 Arild Eggen 2 Ureglm driving  600 Eirin Bolme 3 Ureglm volting 500 Bo...  Les mer

Bøtelister 22.+26.april

    Bøtelister 22.+26.april   Navn løp   mulkt Boye Ølstøren 1 Hatt tømmene hengende etter u løpet 300 Jomar Blekkan 3 Høylytt skrik/ulyder u løpet...  Les mer

Bøteliste 9.mars

    Bøteliste 9. mars   Navn løp   mulkt Arve Sjoner 2 Ikke vært på plass ved 100m merket 500 Bjørn Garberg 2 Sjenering av konkurrent 600 Øyvind...  Les mer

Bøteliste 2. mars

    Bøteliste 2. mars   Navn løp   mulkt Atle Eggan 1 ureglm driving 600 Bjørn Garberg 1 ikke holdt begge ben i fotbøyler u løpet 300 Arve Sjoner 1...  Les mer

Bøteliste 24. februar

    Forseelse   Utelukkelse Bjørn Garberg 20 Kjørt/ridd u gdkj fastsp hjelm/ sikkerhetsvest 400   Hilde M.Østborg 3 Ureglm volting 500   Veronika...  Les mer

Bøteliste 17. februar

    Bøteliste 17. februar     Navn løp   mulkt kjøreforbud           Gunnar Gabrielsson 1 Unnlatt å splitte tømmeløkkene 300   Merethe Råbakk 1...  Les mer

Bøteliste 10. februar

    Bøteliste  10. februar   Navn løp   mulkt         Bjørn Garberg 2 Tyvstart 400 Roar Høiby 3 Unnlatt å benytte påbudt utstyr 300 Ailin Berg-Alma...  Les mer

Bøteliste 3. februar

    Bøteliste 3. februar   Navn løp   mulkt         Anne Lene Aursand 2 ureglm volting 500 Magne Olsen 6 ureglm volting 500 Inge melby 7 Høylytt...  Les mer